Fotobudka

TY rezerwujesz termin a MY zapewniamy :

Fotobudkę

Fotobudka jest najnowsze zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia w różnych formatach i drukuje je w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Personalizację zdjęć i nielimitowany wydruk

Każdy pakiet oferuje nielimitowany wydruk zdjęć w wybranym formacie. Zdjęcia mogą być zarówno kolorowe jak i czarno-białe. Personalizacja zdjęć pozwala na umieszczenie na wydruku np. tekstu, daty, logo firmy dzięki czemu zdjęcia staną się niezapomnianą pamiątką przeznaczoną specjalnie dla Ciebie i Twoich gości.

Dmuchany namiot

W swojej ofercie posiadamy Fotobudkę z dmuchaną kabiną led o wymiarach 2,5mx2,5. Jest to dodatkowa atrakcja dzięki której każda osoba ma trochę prywatności przy wykonywaniu zdjęć. Kabina jest podświetlana kolorowymi ledami.

Asystent

Zapewniamy przyjazną opiekę Asystenta podczas całej Twojej imprezy, który wyjaśni, pokaże i pomoże w obsłudze Fotobudki.

Pakiet Hollywood

To pakiet dla wymagających – Fotobudka, dmuchany namiot a dodatkowo czerwony dywan i słupki hotelowe. Ty i Twoi goście poczujecie się niczym gwiazdy Hollywood pozując na czerwonym dywanie. Dodatkowo oferujemy Pakiet Hollywood w każdym wariancie całkowicie GRATIS bez dodatkowej opłaty. Wymagamy jedynie przygotowania nieco więcej miejsca niż standardowo.

Tła fotograficzne

Aby zdjęcia nie były zwyczajne, zapewniamy atrakcyjne tła fotograficzne, dzięki którym każda fotografia może być zupełnie inna. W swojej ofercie posiadamy 4 różne tła fotograficzne z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Green screen

Nowoczesna technika dzięki, której wybierzesz wirtualne tło w aplikacji a na wydrukowanych zdjęciach będziesz mógł być gdzie tylko zapragniesz.

Gadżety

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy do dyspozycji kolorowe i śmieszne gadżety. Peruki, kolorowe okulary, kapelusze, maski, uszy, itp. Dzięki nim Twoi goście będą mogli odmienić się nie do poznania.

Pendrive lub płyta DVD ze zdjęciami

Zdjęcia z Twojej imprezy otrzymasz nagrane
na wybranym przez siebie nośniku.

Dojazd na terenie całego kraju*

Główne miasta na terenie których świadczymy nasze usługi to miasta województwa śląskiego. Jeżeli Twoja impreza zorganizowana jest w innej części naszego kraju nie stanowi to dla nas większego problemu.
* szczegóły w ofercie

Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom, jeśli masz dodatkowe życzenia skontaktuj się z nami!
Nasza Fotobudka to gwarancja niezapomnianej zabawy!