Jak ulepszyć grafikę komputerową dla stron internetowych‍W dzisiejszym świecie każdy ma komputer i dostęp do internetu. Jako takie, trzeba tworzyć strony internetowe, które kuszą użytkowników, aby wrócić ponownie i ponownie. Grafika na twojej stronie może być różnicą między kimś, kto przewija się raz i wraca ponownie i ponownie. Niezależnie od tego, czy projektujesz bloga, czy stronę e-commerce, ważne jest, abyś używał atrakcyjnych grafik, aby przyciągnąć uwagę czytelnika. Przy tak wielu różnych stronach internetowych konkurujących o odwiedzających, ważne jest, aby utrzymać ich zainteresowanie za pomocą atrakcyjnych wizualizacji. Grafika komputerowa jest wszędzie ze względu na to, jak bardzo chwytają naszą wyobraźnię i pomagają nam zobaczyć rzeczy, których być może nie zauważyliśmy wcześniej. Jeśli chodzi o komputery i grafikę, jednak nie wszystkie strony są stworzone tak samo.

Użyj przewijania paralaksy, aby stworzyć głębię w swojej witrynie

Parallax scrolling to proces tworzenia głębi w Twojej witrynie poprzez posiadanie różnych warstw przewijających się z różną prędkością. Przewijając stronę w dół, możesz ujawnić różne sceny. To dodaje dużo wizualnego zainteresowania do Twojej witryny i naprawdę pomaga uchwycić wyobraźnię odwiedzającego. Ważne jest, aby wybrać sceny, które są istotne dla Twojej witryny i powiązać z ogólnym przesłaniem. Jest to coś, co jest naprawdę popularne wśród blogerów, zwłaszcza tych, którzy piszą o podróżach, naturze lub innych zajęciach na świeżym powietrzu. Możesz stworzyć bogatą, kontemplacyjną atmosferę, która przyciąga ludzi do Twojej witryny. Możesz również użyć animowanego tła, aby wprowadzić temat swojej witryny i przyciągnąć uwagę czytelników.

Stwórz bogate tło dla swojej witryny

Tło jest ważnym elementem tworzenia atrakcyjnej wizualnie strony. Wiele stron ma zwykły kolor lub obraz jako tło, co jest w porządku, ale nie ma takiej samej atrakcyjności wizualnej jak bogate tło. Bogate może oznaczać wiele różnych rzeczy, w zależności od typu strony, którą tworzysz. Jeśli tworzysz stronę dla produktu, na przykład, bogate tło może zawierać elementy produktu. Jeśli tworzysz bloga, bogate tło może zawierać elementy, które przemawiają do tematu Twojego bloga. Bogate tło może naprawdę związać swoją stronę razem. Daje to poczucie spójności i wiąże wszystkie elementy wizualne razem. Może być tak proste lub tak złożone, jak chcesz.

Tworząc swoją stronę, chcesz zawrzeć w niej sposoby na skłonienie znajomych do odwiedzenia, śledzenia lub subskrybowania Twojej witryny

Idealnie, chcesz, aby dostali się do Twojej witryny tak łatwo, jak to możliwe. Jednym z dobrych sposobów, aby to zrobić jest włączenie przycisków lub grafiki, które pozwalają użytkownikom zaprosić swoich przyjaciół za pomocą jednego kliknięcia. Można je znaleźć na wielu stronach i są bardzo skuteczne. Jeśli tworzysz bloga, na przykład, możesz dodać przyciski, które pozwalają użytkownikom udostępniać swoje posty na portalach społecznościowych. Jeśli tworzysz witrynę e-commerce, możesz dołączyć przyciski, które pozwalają użytkownikom udostępniać produkty w mediach społecznościowych. Możesz nawet dodać przycisk, który pozwala użytkownikom zapisać się na Twoją listę e-mailową lub śledzić Cię w mediach społecznościowych.